Kategorie      

O nás

Úvod O nás

!!! E-SHOP POZASTAVEN !!!! 

Nyní není možné odesílat objednávky. Více informací do e-mailu. HANDMADE GALLERY

Vstupte do světa české fantazie a kreativity

 

Náš eshop je ukázkou české tvořivosti. Nabízíme originální designové výrobky od českých tvůrců. Většina výrobků pochází od malovýrobců, jejichž tvorba je prezentací jejich vášně, hravosti, kreativity a v neposlední řadě zručnosti. U všech nabízených výrobků klademe důraz na preciznost zpracování.


made in litomyšl

Vybrané výrobky pochází přímo z naší litomyšlské dílny. Jsme členem spolku Made in Litomyšl. Tento spolek sdružuje živnostíky, umělce, malé i velké firmy se vztahem k Litomyšli. Naším motem je: "Tvoříme v Litomyšli a jsme na své výtvory a místo, kde žijeme, hrdí." ...vice na www.madeinlitomysl.cz

 


ODESÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK

Objednávky odesíláme většinou ve středu, čtvrtek a pátek. V současné době přepravci začínají lehce nestíhat. Proto prosím počítejte s dobou přepravy o den až dva delší než tomu je běžně během roku. 

 

KAMENNÁ PRODEJNA

Srdečně Vás také zveme do kamenné prodejny v Litomyšli, kde si můžete výrobky prohlédnout zblízka, ohmatat, vyzkoušet, přivoněť ... . Prodejna se nachází na zámeckém návrší v uličce vedoucí z náměstí na zámek.


Kamenná prodejna
Copyright 2014 - 2022 © HANDMADE Gallery