Kategorie      

Doprava

Úvod Doprava

!!! OBJEDNÁVKY NYNÍ ODESÍLÁME JEDNOU TÝDNĚ !!!

Pokud na objednávku spěcháte, prosím informujte se o termínu odeslání Vaší objednávky prostřednictvím emailu: hm.gallery@seznam.cz.


 

CENÍK DOPRAVY:

 

OSOBNÍ ODBĚR        zdarma
ZÁSILKOVNA        85 Kč
ČP - Obyčejný dopis        39 Kč
ČP - Doporučený dopis        89 Kč
ČP - Balíkovna        65 Kč
ČP - Balíkovna na adresu          109 Kč
ČP - Doporučený balík        109 KčCENÍK PLATBY:

 

PŘEVODEM    0 Kč
HOTOVOST ZÁSILKOVNA    25 Kč
HOTOVOST BALÍKOVNA    25 KčPokud si při objednávání zvolíte způsob dopravy, kterým nelze vybrané zboží zaslat, upravíme ho dle skutečnosti

______________________________________________________________________________

 


ZPŮSOB DOPRAVY:

 

Osobní odběr: Objednávku je možné si vyzvednout na naší prodejně na adrese Jiráskova 13, Litomyšl v otevírací hodiny, případně po domluvě i v jiný termín.

 

Zásilkovna: Zboží si můžete nechat zaslat na vybranou pobočku Zásilkovny ve Vašem městě. Cena jednotná za velké i malé balíky.

 

Balíkovna: Zboží si můžete nechat zaslat do vybra Balíkovny ve vašem městě - DO POZNÁMKY NAPIŠTE, DO KTERÉ BALÍKOVNY CHCETE ZASLAT, nebo Vám balíček Balíkovna zaveze na zadanou adresu


Doporučené psaní: Tímto způsobem zasíláme drobné nebo ploché výrobky do šířky max. 4 cm.


Doporučený balík: Takto zasíláme větší výrobky, které nelze zaslat v ploché obálce, a objednávky nad 2kg.

 

Obyčejné psaní: Tímto způsobem odesílámé drobné výrobky do šířky 1cm, které nejsou křehké. Při tomto způsobu zasílání pošta zásilku nepojišťuje ani nevydává potvrzení, proto nemůžeme ručit za případnou ztrátu, poškození nebo nedoručení zásilky. Volba tohoto druhu dopravy je tedy naši Vaši odpovědnost. Tento způsob dopravy je primárně určen pro kategorii blahopřání (do 3ks). Dále je možné takto poslat i některé druhy náušnic, které nejsou křehké. Případně brože, lžičky, zrcátka, obaly na mobil, látkové kapsičky, kojenecké tepláčky, čepice a nákrčníky. Ostatní zboží tímto způsobem nezasíláme.ZPŮSOB PLATBY:

 

Platba převodem na bankovní účet (0 Kč): Po vytvoření objednávky vyčkejte na potvrzovací email, ve kterém naleznete platební instrukce k Vaší objednávce. Po připsání platby na náš účet Vám zašlene email s informací o přijetí Vaší platby.

 

Hotově v Balíkovně (25 Kč): Zboží zaplatíte poštovnímu doručovateli nebo při vyzvednutí na přepážce pošty.


Hotově v Zásilkovně (25 Kč): Zboží zaplatíte při převzetí balíčku ve výdejním místě Zásilkovny.

 

_____________________________________________________________________________________________________________

Při přebírání zásilky zkontrolujte její obal. Pokud zásilka vykazuje zjevné poškození, rozbalte ji prosím v přítomnosti dopravce.

Copyright 2014 - 2024 © HANDMADE Gallery